czwartek, 26 grudnia 2013

Pracowity grudzień

Dużo powtórek wzorów ale także kilka nowości:

Wykorzystałam wzór Justyny i koraliki Tila w kolorze Opaque Persian Turquoise Picasso, Superduo Turquoise oraz Toho Permanent Finish Galvanized Aluminium w kilku rozmiarach.


 Zamówienie było na kolorystykę ciemnego srebra, mam nadzieję, że trafiłam w gust. W centralnym punkcie 18 mm Swarovski Crystal opleciony mnóstwem różnego rodzaju koralikami. Użyłam Tila, Superduo w kolorze Hematite oraz prawdziwe 8mm kulki Hematytu. Wykorzystałam także Superduo w kolorze Old Siver, Toho w kolorze Nickel w kilku rozmiarach oraz nowość koraliki Miyuki 110 w kolorze Chrome 1/2 Coated Jet.
Na bogato, wszystko w kolorystyce złota. Bransoleta w całości wykonana z japońskich koralików Toho w kolorach: Silver Lined Frosted Lt Topaz, Silver Lined Frosted Dark Topaz, Silver Lined Frosted Smoky Topaz, Permanent Galvanized Starlight oraz Magatama Silver Lined Lt Topaz.
Powtórzyłam też czarną Caprice na siateczce z Toho Silver Lined Grey oraz Jet. Uległa jednak pewnym modyfikacjom przez dodanie dodatkowych koralików w dwóch rozmiarach. Stała się przez to bardziej sztywnajak dla mnie, układa się i wygląda dużo lepiej.

I na koniec takie maleństwa na srebrnych sztyftach z Toho Silver Lined Frosted Teal.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz